Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w bibliotece

29 września Gminna Biblioteka Publiczna w Charzykowach po raz kolejny obchodziła Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania, którego celem jest propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych. Mali czytelnicy z zaciekawieniem wysłuchali zabawnego wierszyka „Kaczka Dziwaczka” Jana Brzechwy ,a następnie wykonali autorskie, tematyczne książeczki. Nie zabrakło oczywiście zabaw muzyczno - ruchowych, tym razem z wykorzystaniem ciekawych instrumentów w postaci Bum Bum Rurek.