TYDZIEŃ BIBLIOTEK - warsztaty twórcze dla dzieci

Ostatnim  elementem obchodów Tygodnia Bibliotek w Gminnej Bibliotece Publicznej w Charzykowach były warsztaty twórcze dla najmłodszych odbiorców z grafikiem i ilustratorem Arturem Nowickim. Podczas spotkania dzieci "ożywiały" samochodzik, tworzyły niesamowite owady oraz własne, fantastyczne projekty rowerów. Mali artyści z zapałem i uśmiechem tworzyli swoje prace i z ogromnym zaciekawieniem oglądali projekty graficzne oraz podziwiały talent naszego gościa. Serdecznie dziękujemy za wspaniałe  warsztaty.

Spotkanie z panem Arturem Nowickim było elementem projektu „Znacie ? To posłuchajcie” realizowanego w oparciu o twórczość Jana Brzechwy.