Odwiedziny Słowików z przedszkola Leśna Kraina

5 maja Gminną Bibliotekę Publiczną w Charzykowach odwiedziły Słowiki, grupa przedszkolaków z przedszkola Leśna Kraina w Charzykowach. Dla większości dzieci była to pierwsza w życiu wizyta w bibliotece. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem zapoznawały się z bibliotecznym   księgozbiorem, ciekawiła je także sama praca pani  bibliotekarki. Na koniec spotkania każdy uczestnik otrzymał zakładkę do książki, którą własnoręcznie ozdobił. Dziękujemy za bardzo miłą wizytę i śliczną laurkę oraz przepiękne kwiatki z papieru.

Bibliotekarki