WIzyta dyrektorów bibliotek samorządowych z województwa pomorskiego.

28.04.2022r. Gminną Bibliotekę Publiczną w Charzykowach odwiedzili dyrektorzy bibliotek samorządowych z województwa pomorskiego. Był to jeden z punktów wyjazdu szkoleniowo-integracyjnego zorganizowanego przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną  w Gdańsku.
Oprócz odwiedzin w naszej bibliotece uczestnicy wzięli udział między innymi w szkoleniu w Gminnej Bibliotece i Centrum Kultury w Przechlewie, a także w ramach wspólnej integracji z pracownikami Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach uczestniczyli w warsztatach wypieku chleba, oferowanych przez WDK i KDRL Swornegacie.