Bądź eko z biblioteką

W czwartek, 7 października Gminna Biblioteka Publiczna w Charzykowach gościła panią Reginę Bluma, pracownika Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Nowym Dworze oraz uczniów klas II  z sąsiadującej Szkoły Podstawowej . Pani Regina prowadząca warsztaty usystematyzowała dzieciom wiedzę na temat segregacji śmieci oraz pokazała niesamowicie intrygujące granulaty i płatki z przetworzonych odpadów. Wszystkie dzieci dostały również upominek w  postaci ekologicznej „ ściągi” ma lodówkę. Serdecznie dziękujemy za bardzo interesujące zajęcia oraz aktywny udział wszystkich uczestników.