Pierwszy podcast w ramach projektu „Klasyka literatury polskiej w teatrze dostępna dla mieszkańców wiejskiej gminy Chojnice”.

Już jutro (tj. 16 września) odbędzie się spektakl „Moralność Państwa Dulskich” w wykonaniu Chojnickiego Studia Rapsodycznego. Dzisiaj z kolei chcielibyśmy zaprosić Państwa do wysłuchania podcastu, nawiązującego właśnie do tego spektaklu. Grzegorz Szlanga wspólnie z czytelniczkami Gminnej Biblioteki Publicznej w Charzykowach p. Teresą Gliniecką i p. Marią Zańko przybliżają w nim postać autorki Gabrieli Zapolskiej jak i jej dzieło.

Zapraszamy do wnikliwego słuchania podcastu, zawiera on bowiem zagadkę, którą rozwiążemy już jutro, krótko po spektaklu. Nagrody czekają!!!

Dla tych, którym nie uda się jutro dotrzeć do Chojnickiego Centrum Kultury na spektakl, serdecznie zapraszamy na spektakl on-line. Link zostanie zamieszczony na stronie Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach.