Wtorkowe odwiedziny w ramach lekcji bibliotecznych- Świetlice z Doręgowic i Lotynia

W miniony wtorek Gminną Bibliotekę Publiczną w Charzykowach odwiedziły dwie grupy ze Świetlic Wiejskich z Doręgowic oraz z Lotynia. Pierwsze zagościły u nas dzieci z Doręgowic, które na początku odbyły krótką lekcję biblioteczną, dzięki której zapoznały się z księgozbiorem, potem przyszedł czas na sprawdzenie wiadomości o bibliotece w formie zabawy z mapą. Na zakończenie wykonały śliczne zakładki do książek.

Po południu bibliotekę odwiedziły seniorki z Lotynia. Panie zapoznały się z księgozbiorem zaprezentowanym w formie „wieży  Babel  z książek”, omówione zostały poszczególne działy.

Pod koniec spotkania odwiedził nas ktoś jeszcze a mianowicie  Daniel Kocuj autor książki „BIKE owa podróż” z Sydney do Szczecina”, który opowiedział nam w skrócie o swojej wyprawie życia, przebytą na rowerze! Książka dostępna w bibliotece, zapraszamy do lektury!