Gminna Biblioteka Publiczna w Charzykowach zaprasza!

Gminna Biblioteka Publiczna w Charzykowach zaprasza do korzystania z zasobów bibliotecznych mieszkańców Gminy Chojnice. Nie musicie Państwo przyjeżdżać do Charzyków, wystarczy przyjść do placówki Gminnego Ośrodka Kultury, znajdującej się w Waszej miejscowości a tam instruktor wszystko wytłumaczy . Gorąco zachęcam, każdy znajdzie coś dla siebie: kryminały, romanse, literaturę faktu, biografie, a także książki dla dzieci: komiksy, przygodowe fantastykę i wiele innych.