Tydzień Bibliotek- Loteria, czytelnia na świeżym powietrzu

Z okazji Tygodnia Bibliotek w naszej Bibliotece w dniach 11-14 maja każdy, kto Nas odwiedził mógł wziąć udział w loterii upominkowej oraz skorzystać z czytelni pod gołym niebem. Miłą niespodzianką dla czytelników zarówno tych małych jak i tych nieco większych była loteria fantowa, w postaci książek i innych gadżetów. Nagrody zostały ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury oraz Naszych czytelniczych darczyńców. Dziękujemy wszystkim za udział i do zobaczenia w Bibliotece!