Spacer nordic walking z Dyskusyjnym Klubem Książki dla dorosłych

10 maja  odbyło się długo wyczekiwane spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w realu. Klubowiczki postanowiły skorzystać z możliwości spotkania w ramach zajęć sportowych i wybrały się na spacer nordic walking do Starego Młyna. Po powrocie odbyła się premiera podcastu pt. „Poezję znajdziesz wszędzie, w bibliotece, Necie, Komunikacji Miejskiej”, w którym panie z DKK oraz czytelnicy Biblioteki wzięli  udział recytując wiersze znanych polskich poetów: Cypriana Kamila Norwida oraz Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Wszystkim uczestnikom bardzo podobały się czytane przez nich wiersze, niektórzy wyrazili chęć wzięcia udziału w kolejnym wydarzeniu czytelniczym. Trzymamy za słowo!