Podsumowanie konkursu „Rodzinny Konkurs Przygodowy”

W trakcie tegorocznych ferii mieliśmy zadanie dla całych rodzin – przygotowanie opowiadania lub wiersza z użyciem konkretnych tytułów książek [link do wydarzenia: https://www.gokchojnice.pl/biblioteka/aktualnosci/11444/rodzinny-konkurs-przygodowy/].

Z nadesłanych prac wytypowaliśmy 3, które zostały wyróżnione przez jury Gminnego Ośrodka Kultury:

ela.jpg (868 x 931) krzys.jpg (792 x 931) magda.jpg (866 x 822)

Wszystkim rodzinom, które nadesłały do nas prace, serdecznie dziękujemy i gratulujemy pomysłowości i zaangażowania. Wybór był bardzo trudny, dlatego postanowiliśmy nagrodzić każde zgłoszenie. W sprawie odbioru nagród będzie kontaktować się z uczestnikami.

Zapraszamy do śledzenia aktualności bibliotecznych i uczestnictwa w kolejnych konkursach.

Pozdrawiamy, bibliotekarki  ;)