Spotkanie online z Renatą Piątkowską

Gminna Biblioteka Publiczna w Charzykowach zaprasza w imieniu Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w Gdańsku i DKK pomorskie na spotkanie online z Rentą Piątkowska , autorką książek dla dzieci i młodzieży.

Spotkanie jest finansowane ze środków Instytutu Książki w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

Odbędzie się ono 2 grudnia b.r. o godz. 10.00 i będzie transmitowane na żywo na stronie DKK Pomorskie.

Renata Piątkowska zabierze nas w cudowną podróż po świecie zwierząt. Usłyszymy najpiękniejsze historie o naszych braciach mniejszych a nawet o braciach większych.

Link do wydarzenia na fb: https://fb.me/e/45JoPKyj0

Renata Piątkowska jest znaną i cenioną autorką książek dla dzieci. Napisała ich około 45, w tym serię Gangu Słodziaków. Jej książki znajdują się na Złotej Liście Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” i jest ambasadorką akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom". Autorka została uhonorowana Orderem Uśmiechu oraz Odznaką Honorową za Zasługi w Ochronie Praw Dziecka INFANTIS DIGNITATIS DEFENSORI. Renata Piątkowska ukończyła socjologię na UJ, jest mamą Kacpra i Marty. Najchętniej spędza czas pisząc książki dla dzieci lub jeżdżąc konno.

[plakat i informacje zapożyczone ze strony wydarzenia]

Zapisz siędo naszego newslettera!