Spotkanie online z Jakubem Małeckim

Gminna Biblioteka Publiczna w Charzykowach zaprasza w imieniu Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w Gdańsku i DKK pomorskie na spotkanie online z Jakubem Małeckim dotyczące jego najnowszej książki "Saturnin". Rozmowę poprowadzi Karolina Osowska.

Spotkanie będzie transmitowane na żywo na DKK Pomorskie.

Jakub Małecki (ur. 1982) – pisarz, autor dziewięciu książek, m.in. bestsellerowego Dygotu, Rdzy oraz Śladów, nominowanych do Nagrody Literackiej NIKE. Laureat Złotego Wyróżnienia Nagrody im. Jerzego Żuławskiego, nagrody Śląkfa oraz nagrody Książka Miesiąca „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI”, nominowany również do Nagrody Literackiej Europy Środkowej „Angelus”, nagrody im. Stanisława Barańczaka, oraz dwukrotnie do Nagrody im. Janusza A. Zajdla.

Spotkanie jest finansowane ze środków Instytutu Książki w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

Link do wydarzenia na fb: https://fb.me/e/4gMYYO30E

[plakat i informacje zapożyczone ze strony wydarzenia]