Czasowe zamiany w funkcjonowaniu naszych placówek

Szanowni Państwo, w związku z postępującym silnym wzrostem zachorowań także w naszym powiecie, w trosce o zdrowie uczestników naszych zajęć wprowadza się czasowe zamiany w funkcjonowaniu naszych placówek:

- zawieszone zostają grupowe zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz seniorów (dotyczy to także biblioteki i działającego przy niej DKK)

- realizowane są wyłącznie indywidualne zajęcia muzyczne (z zachowaniem reżimu sanitarnego)

- biblioteka prowadzi wypożyczenia, bez możliwości „wolnego dostępu”. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny  i korzystanie z katalogu online.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.