3, 2, 1.... DKK znowu rusza!

| Opublikowane w: Biblioteka
3, 2, 1.... DKK znowu rusza!

Dyskusyjny Klub Książki dla Dorosłych, działający przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Charzykowach, w dniu dzisiejszym wznowił swoją działalność. Mimo niesprzyjającej aury pogodowej chęć do spotkania była ogromna, stąd też pomysł, żeby spotkanie zorganizować przed Biblioteką. Podczas dyskusji nie zabrakło oczywiście rozmowy, dotyczącej obecnej sytuacji na świecie, dlatego też nasz wybór następnej lektury był oczywisty: "Niewidzialna korona" Elżbiety Cherezińskiej. Zdecydowałyśmy, że tę książkę omówimy jeszcze w te wakacje.

Kolejne spotkanie odbędzie się 03.08.2020r. o godz. 10:00.