Dzień Dziecka 1.06.20

Dzień Dziecka 1.06.20

Dzisiaj obchodzimy Dzień Dziecka. W związku z tym przygotowaliśmy w naszej Bibliotece małą niespodziankę dla wszystkich dzieci - Książkowy Zestaw Radości. Mamy nadzieję, że dzięki przygotowanym pakietom książek, nasi milusińscy czytelnicy spędzą miło czas, a słodki upominek będzie tylko dodatkiem.

„Duży czy mały dzisiaj świętuje,

Dziś każdy jest dzieckiem i się raduje.

Małych przyjemności, wielkich miłości,

zdrowia, szczęścia i przyjemności.

Każdemu życzymy tego, co potrzebuje!

W Dniu Dziecka każdy z nas króluje!”

Będąc dzieckiem należy wierzyć w siebie i próbować nowych rzeczy, dlatego mamy dla Was wirtualną rozrywkę, w którą możecie wciągnąć całą rodzinę! Od soboty na naszym kanale  na YouTube publikujemy czytanki „Pastelkowych bajeczek” Ewy Gałat. Są to opowieści pełne magicznych wydarzeń i przygód! (https://www.youtube.com/playlist?list=PL-515UzrVJfT-VW2cRmphksE69gn6bgFH)

Oprócz tego proponujemy wszystkim małym czytelnikom, aby zajrzeli do tego quizu (https://view.genial.ly/5ed274e08d3239111963ffa5/interactive-content-dzien-dziecka-dla-dzieci?fbclid=IwAR2XkWu8rYnFlCWsNrsgprMUZh2tZ_zeVdJkojbJfKIdouLvUpeh-P_OIeQ). Pan Łukasz Tartas (Fanpage na FB: Tata śpiewa/psychologia dziecka) proponuje naszym najmłodszym, aby z pomocą rodziców, odpowiadając na zadania, dowiedzieli się o sobie więcej! Jest to nie tylko fajne zadanie dla dzieci, ale także dla dorosłych!

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry