Dzień Kobiet w gminnych świetlicach i domach kultury

Dzień Kobiet w gminnych świetlicach i domach kultury

Już niedługo Międzynarodowy Dzień Kobiet. Obchodzone 8 marca święto pań, to okazja do zwiększonej aktywności świetlic i domów kultury w gminie Chojnice. Instruktorzy, wraz z sołtysami, radami sołeckimi, stowarzyszeniami i miejscowymi podmiotami przygotowują liczne atrakcje i niespodzianki dla mieszkanek gminy Chojnice. Spotkaniom przy tradycyjnej „kawce” będą towarzyszyć różnorodne wydarzenia kulturalne, edukacyjne i integracyjne. I tak na przykład w domu kultury Silnie imprezę dla pań uatrakcyjni występ duetu muzycznego w składzie: Ryszard Stopa, Sebastian Nowakowski. W świetlicy w Ciechocinie będzie pokaz mody z PRL, występ artystyczny i videobudka dostępna dla wszystkich gości. Bardzo  atrakcyjną ofertę przygotowano w Doręgowicach. Tam odbędzie się Westernowy Dzień Kobiet – z kowbojskim poczęstunkiem, country barkiem, westernowymi zabawami i ścianką fotograficzną (w stylu „gdzieś na dzikim zachodzie…”). W świetlicy w Lotyniu wszyscy goście „Dnia Kobiet” otrzymają drobny upominek, a uczestnicy spotkania w Klawkowie, którzy wezmą udział w organizowanych tego dnia konkursach, mogą nawet wygrać  samochód! Oprócz wymienionych atrakcji, w gminnych placówkach czeka też na panie wiele zabaw, wspólnych śpiewów, śmiechu…

Ponieważ święto kobiet przypada tego roku w piątek, większość imprez planowana jest na 8 i 9 marca (z małymi wyjątkami).  Na niektóre wydarzenia trzeba zapisać się wcześniej u instruktora lub sołtysa, inne są ogólnodostępne.

Klikając w poniższe linki mogą się Państwo zapoznać z ofertą poszczególnych placówek.

Wiejski Dom Kultury w Ogorzelinach

Wiejski Dom Kultury w Silnie

Wiejski Dom Kultury w Swornegaciach

Świetlica Wiejska w Angowicach

Świetlica Wiejska w Ciechocinie

Świetlica Wiejska w Doręgowicach

Świetlica Wiejska w Klawkowie

Świetlica Wiejska w Nowym Ostrowitem

Świetlica Wiejska w Nowym Dworze

Świetlica Wiejska w Pawłowie

Świetlica Wiejska w Racławkach

Świetlica Wiejska w Kłodawie

Świetlica Wiejska w Kruszce

Świetlica Wiejska w Lotyniu

Świetlica Wiejska w Krojantach

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem