Konkurs z okazji dwudziestolecia GOK

W roku 2024 Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach obchodzi dwudziestolecie działalności. W tym czasie wiele się zadziało. Przybywały nowe placówki, zmieniali się instruktorzy w świetlicach i domach kultury (choć są wyjątki!), realizowaliśmy udane (i mniej udane…) projekty. Przede wszystkim jednak skupialiśmy się na pracy „dla” i „z” mieszkańcami. W związku z jubileuszem postanowiliśmy „uhonorować” te osoby (a nawet grupy osób!), z którymi współpraca najbardziej zapadła nam w pamięć. Z tej okazji przez cały 2024r., dwudziestego dnia każdego miesiąca na naszej stronie zamieścimy artykuł na temat różnych przedsięwzięć realizowanych przez tych wyjątkowych ludzi. Natomiast na naszym facebookowym profilu ukaże się 12 zagadek, związanych z wspomnianymi artykułami. Zwycięzcy każdego z konkursów otrzymają nagrody.  Szczegóły w regulaminie link:

Najbliższy tekst i związana z nim zagadka ukaże się jeszcze w tym miesiącu. Zapraszamy do wspólnej zabawy.