Letnie wydarzenia kulturalne w Gminie i Mieście Chojnice

Tegoroczne lato obfitować będzie w wiele bardzo ciekawych i różnorodnych propozycji kulturalnych. Mieszkańcy naszego regionu oraz turyści zobaczą koncerty, spektakle i wydarzenia, które na stałe wpisały się w kalendarz imprez Gminy i Miasta Chojnice, a także kilka nowych propozycji.

19.08.2023 Międzynarodowy festiwal bluesa „Blues w Sworach 2023” - Amfiteatr Letni w Swornegaciach SZCZEGÓŁY

19 – 20.08.2023 XI Chojnickie Noce Operetkowe - Fosa Miejska w Chojnicach SZCZEGÓŁY

23.08.2023 Kino plenerowe Młodzieżowej Rady Miejskiej - Fosa Miejska w Chojnicach

25.08.2023 "Siła lokalności" - audycja i koncert live z Radiem WeekendFM - Fosa Miejska w Chojnicach

26.08.2023 XVII Turniej Rycerski - Fosa Miejska w Chojnicach SZCZEGÓŁY

26.08.2023 VII Rajd Kaszubskiej Marszruty – X-lecie Szlaków Rowerowych - Stary Młyn

03.09.2023 Szarża pod KrojantamiSZCZEGÓŁY

Szczegóły wydarzeń, w tym godziny koncertów, będą prezentowane na bieżąco na stronach internetowych Gminnego Ośrodka Kultury oraz Chojnickiego Centrum Kultury. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany terminu oraz miejsca wydarzenia, szczególnie ze względu na warunki atmosferyczne.

Zapraszamy!