Ty(Dzień) Kobiet

Ty(Dzień) Kobiet

Zbliżające się święto pań, czyli Międzynarodowy Dzień Kobiet, to okazja do zwiększonej aktywności świetlic i domów kultury w gminie Chojnice. Instruktorzy, wraz z sołtysami, radami sołeckimi i miejscowymi podmiotami, przygotowują liczne atrakcje i niespodzianki dla mieszkanek gminy Chojnice. Spotkaniom na tradycyjnej „kawce” będą towarzyszyć różnorodne wydarzenia kulturalne, edukacyjne i integracyjne. I tak na przykład w Ogorzelinach spotkanie dla pań uatrakcyjni występ grupy teatralnej SZPAKOWACI z Cekcyna. W domu kultury w Silnie wystąpi band Karola Ostrowskiego TARANTURA oraz chór z Klawkowa, który zaprezentuje się również w swojej rodzinnej miejscowości. Dla mieszkanek Klawkowa mamy też w ofercie spotkanie z podologiem i makijażystą, co z pewnością zaciekawi wiele pań. Równie atrakcyjną ofertę przygotowano w Doręgowicach. Tam, prócz poczęstunku (z tortem w roli głównej!), czeka na panie sesja fotograficzna i spotkanie z ambasadorką zdrowego stylu życie. Oprócz wymienionych atrakcji, na uczestniczki spotkań w gminnych placówkach, czeka też wiele konkursów z nagrodami, zabaw, wspólnych śpiewów…

Obchody święta kobiet planowane są na cały przyszły tydzień – tj. od 6 do 11 marca. Na niektóre wydarzenia trzeba zapisać się wcześniej u instruktora lub sołtysa, inne są ogólnodostępne.

Klikając w poniższe linki mogą się Państwo zapoznać z ofertą poszczególnych placówek.

Wiejski Dom Kultury w Ogorzelinach

Wiejski Dom Kultury w Swornegaciach

Wiejski Dom Kultury w Silnie

Świetlica Wiejska w Angowicach

Świetlica Wiejska w Ciechocinie

Świetlica Wiejska w Doręgowicach

Świetlica Wiejska w Klawkowie

Świetlica Wiejska w Nowym Ostrowitem

Świetlica Wiejska w Nowym Dworze

Świetlica Wiejska w Pawłowie

Świetlica Wiejska w Racławkach

Świetlica Wiejska w Kłodawie

Świetlica Wiejska w Kruszce

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem