O Kosznajderii w publikacji Narodowego Centrum Kultury

Miło nam poinformować, że na stronie Narodowego Centrum Kultury opublikowano zbiór nagrodzonych działań IV edycji konkursu „Odkryj swój skarb”.  W albumie "Lokalne Inspiracje”, zawierającym opisy 15 różnorodnych projektów odnoszących się do lokalnego dziedzictwa, znalazła się również inicjatywa – „Kosznajderia – historie nagrane”.

Projekt był realizowany w latach 2020-2021 przez Stowarzyszenie Akolada, Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach i Radio Weekend.

Na 82 stronie elektronicznej publikacji, zamieszczono główne założenia projektu, opis i zdjęcia z jego realizacji. Znajduje się tam też link do podcastu z wypowiedziami mieszkańców naszego regionu na temat Kosznajderii. Dzięki temu przedsięwzięcie trafi do szerszej grupy odbiorców – również na forum ogólnoplskim.

Zapraszamy do pobrania publikacji ze strony NCK:

Publikacja "Lokalne Inspiracje"

Zachęcamy do lektury i udostępniania w jak najszerszym gronie.