Tradycje Świąt Bożego Narodzenia – wyniki konkursu

Tradycje Świąt Bożego Narodzenia – wyniki konkursu

Przedstawiamy listę osób nagrodzonych w konkursie plastycznym, którego temat przewodnim były tradycje Świąt Bożego Narodzenia.

Na konkurs wpłynęło ponad 200 prac plastycznych. Jury oceniło wysoki poziom prezentowanych prac, pomysłowość, ciekawe i twórcze wykorzystanie różnorodnych technik artystycznych. Gminny Ośrodek Kultury dziękuje wszystkim uczestnikom, którzy włożyli wiele starań w przygotowanie prac i zaprezentowanie swojej twórczości. Słowa podziękowania kierujemy również do dyrektorów szkół i przedszkoli, nauczycieli i opiekunów oraz instruktorów świetlic, którzy zachęcali do udziału w konkursie. Zwycięzcom i osobom wyróżnionym gratulujemy!

Prace będzie można oglądać w Galerii Handlowej Brama Pomorza od najbliższego weekendu na wystawie zorganizowanej przez GOK i poświęconej bożonarodzeniowym tradycjom.

Kategoria I (do lat 6)

1. Zofia Szymańska, Ogorzeliny

2. Borys Thiede, Ogorzeliny

3. Laura Jankowska, Swornegacie

Wyróżnienie Jadzia Kobus, Nieżychowice

Wyróżnienie: Wiktoria Jakubczyk

 

Kategoria II (klasy I-III SP)

1. Matwij Kołodka, Nieżychowice

2. Lena Łyskowska, Lichnowy

3. Karolina Rolbiecka, Nieżychowice

Wyróżnienie: Amelia Wróblewska, Lichnowy

 

Kategoria III (klasy IV-VI SP)

1. Julia Szczubiał, Ogorzeliny

2. Arkadiusz Kiełpiński, Swornegacie

3. Jakub Bieroza, Lichnowy

Wyróżnienie: Wojciech Wirkus, Ogorzeliny

 

Kategoria IV (klasy VII-VIII SP)

1. Oliwia Skiba, Nieżychowice

2. Miłosz Wilczek, Ogorzeliny

Ze zwycięzcami i osobami nagrodzonymi pracownicy GOK skontaktują się w najbliższym czasie. Ze względu na dużą ilość złożonych prac, Organizator odstąpił od przekazania dyplomów za udział w konkursie.

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry

Nasza strona korzysta z plików cookies!Korzystamy z ciasteczek wyłącznie, aby zapewnić właściwe funkcjonowanie strony oraz w celach statystycznych. Możesz w każdej chwili zmienić preferencje ciasteczek dla witryny w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Rozumiem