Przejdź do treści Przejdź do menu głównego Przejdź do listy placówek

Żeglarska gra terenowa w Charzykowach

| Opublikowane w: Sport
Żeglarska gra terenowa w Charzykowach

Stowarzyszenie Akolada oraz Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach  zapraszają w czwartek, 6 sierpnia, do wzięcia udziału w Żeglarskiej Grze Terenowej.

Tegoroczna edycja zabawy będzie różniła się od tych organizowanych w przeddzień Festiwalu Piosenki Żeglarskiej w Charzykowach.

Tym razem, ze względu na stan epidemiczny w kraju, zabawa odbędzie się bez zadań, które musiały wykonywać wachty żeglarskie pod czujnym okiem starych wilków morskich.

Na spragnionych przygody czeka jednak mapa i specjalnie zaszyfrowana Karta Gry, za pomocą których będzie można poznać historię początków żeglarstwa w Charzykowach.

Do udziału w zabawie zapraszamy zarówno zespoły rodzinne, jak i samotnych odkrywców – dzieci, młodzież i dorosłych.  Dzieci poniżej 7 roku życia mogą brać udział w zabawie jedynie pod opieką osoby dorosłej. Chętni mogą odbierać Karty Gry od organizatorów od godz. 16.00 do godz. 17.30 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Charzykowach, przy ul. Długiej 54.

Cała zabawa odbywać się będzie przy dźwięku szant i pieśni kubryku, wykonywanych na żywo na pokładzie statku TUR. Tam też, wszyscy, którzy pokonają trudy Żeglarskiej Gry Terenowej będą mogli odbierać nagrody.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zabawy:

Regulamin gry

Regulamin wydarzeń plenerowych

Do zobaczenia 6 sierpnia na żeglarskim szlaku w Charzykowach!