XI Jarmark w Charzykowach za nami!

| Opublikowane w: Amfiteatr Charzykowy
XI Jarmark w Charzykowach za nami!

Za nami XI Jarmark „Dary Natury, Bogactwo Kultury” w Charzykowach. Organizatorami imprezy są Promocja Regionu Chojnickiego, Stowarzyszenie „Charzy…”, Powiat Chojnicki, Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach, parki  (Wdzydzki, Zaborski, Tucholski, „Bory Tucholskie”) jednostki lasów państwowych, przedsiębiorcy oraz twórcy ludowi. Ponadto w organizację zaangażowali się: Garncarstwo Artystyczne Jarosław Arkuszyński z Polnicy, Zakład Zagospodarowania Odpadów w Nowym Dworze, Stowarzyszenie „Chojnicki alarm dla klimatu”, Posterunek Policji w Charzykowach, Ochotnicza Straż Pożarna w Charzykowach czy Kaszubski Dom Rękodzieła Ludowego w Swornegaciach. Organizatorzy serdecznie dziękują sponsorom, bez których impreza nie mogłaby się odbyć!

Podczas tegorocznego Jarmarku można było podejrzeć prezentację twórczości rękodzielniczej, wyrobów spożywczych charakterystycznych dla Borów Tucholskich. Przez cały czas trwania Jarmarku odbywały się gry, fantastycznie przygotowane animacje skierowane zarówno do dzieci, jak i dorosłych, które przygotował i poprowadził Teatr Katarynka. Nagroda główna- ROWER trafiła do Pana Waldemara z Charzyków. Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim za przybycie i do zobaczenia za rok!