Sezon turystyczny 2018

| Opublikowane w: Amfiteatr Charzykowy, Amfiteatr Swornegacie, Swornegacie
Sezon turystyczny 2018

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się sezonem turystycznym 2018 pragniemy zaktualizować informacje dotyczące bazy noclegowej znajdujące się na stronach internetowych Gminy Chojnice oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach. Prosimy więc o zgłaszanie wszelkich istotnych zmian w prowadzonych przez Państwa obiektach świadczących usługi hotelarskie, które nie są obiektami hotelarskimi oraz pól biwakowych na terenie Gminy Wiejskiej Chojnice.

Ponadto przypominamy o obowiązku zgłoszenia czynnego obiektu hotelarskiego do Gminnej Ewidencji Innych Obiektów Hotelarskich prowadzonej przez Urząd Gminy w Chojnicach. Informacja o świadczeniu przez Państwo usług hotelarskich zostanie zamieszczona na stronach internetowych Gminy Chojnice (baza noclegowa) oraz Promocji Regionu Chojnickiego.

Rejestracji należy dokonać w Biurze Podawczym Urzędu Gminy w Chojnicach, ul. 31 Stycznia 56a, 89-600 Chojnice lub w Gminnym Ośrodku Kultury w Chojnicach, ul. Kościerska 10/2, 89-600 Chojnice do dnia 27 kwietnia 2018 r.
Procedura postępowania oraz wszelkie formularze można pobrać ze strony www.

Jednocześnie informujemy, że obowiązek ewidencji wynika z Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz. U. z 2017, poz. 60).

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:

Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach
ul. Kościerska 10/2