Kino plenerowe w Charzykowach

Kino plenerowe w Charzykowach

W niedzielę w Charzykowach koncert i film w stylu retro

26 czerwca, w niedzielę, o godzinie 22.00 w Amfiteatrze w Charzykowach film „Dwie Joasie” – polska komedia z 1935 roku W głównej roli -  Jadwiga Smosarska, największa gwiazda polskiego kina w okresie dwudziestolecia międzywojennego.

Przed pokazem – o godz. 20.00 rozpocznie się koncert „Emilia Hamerlik Jazz Band" " z największymi szlagierami  XX-lecia międzywojennego.

Widzowie koncertu  usłyszą, m.in. takie przeboje jak: „Już nie zapomnisz mnie” „Na pierwszy znak”, „Ada to nie wypada”, „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Ach, śpij kochanie” i bezsprzecznie kojarzącą się z wakacjami piosenkę: „Ach, jak przyjemnie”.

Koncert „na żywo” zagrają:

Mikołaj Wienke – saksofon

Bartłomiej Wanecki – gitara

Patryk Dolepski – perkusja

Bartłomiej Werachowski – kontrabas

Piosenki wykona Emilia Hamerlik - dzięki jej niezaprzeczalnemu talentowi i urokowi, widzowie będą mieli okazję odbioru muzyki retro w prawdziwie mistrzowskim wykonaniu.

Poniżej krótka notatka o wokalistce:

Emilia od zawsze chciała śpiewać dzięki dziadkowi, który muzykował i śpiewał-grał na gitarze, pianinie, akordeonie. Z czasem trafiła na zajęcia wokalne, emisyjne i interpretacyjne.

Brała udział w licznych konkursach i festiwalach, zdobywając wiele nagród. Trafiła na zajęcia wokalne, emisyjne i interpretacyjne. Na swoim koncie ma także epizod w serialu „Na dobre i na złe”.

Emila jest absolwentką Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na specjalnościach wokalistyka jazzowa oraz prowadzenie zespołów jazzowych. Obecnie jest wokalistką w kilku projektach. Najbliższy jej sercu jest zespół o nazwie KIKIMORA, z którym Emilka gra muzykę etniczną z elementami ludowymi.

Emilia Hamerlik była uczestniczką programu The Voice of Poland, stąd informacje zaczerpnięte ze strony voice.tvp.pl

 

Zapisz siędo naszego newslettera!

Do góry