Warsztaty z rzeźbienia ptaszków w drewnie 15.07.2019

| Opublikowane w: Biblioteka, Projekty realizowane, Strefa Seniora
Warsztaty z rzeźbienia ptaszków w drewnie 15.07.2019

Dnia 15 lipca w Gminnej Bibliotece Publicznej odbyły się ostatnie zajęcia wprowadzające w techniki rękodzielnicze. Uczestniczki spotkają się dopiero na jesień z instruktorem wybranej dziedziny. Ostatnie zajęcia przygotowawcze dotyczyły malowania wcześniej wyrzeźbionych ptaszków z drewna. Wszystkie Panie wykonały swoją pracę ekspresowo, oczywiście z największą dbałością o szczególy malowanych ptaszków, dlatego wyglądają one jak żywe!

Dziękujemy p. Zygmuntowi Kędzierskiego za poświęcony czas, cierpliwość i dobry humor. Mamy nadzięję, że jeszcze się spotkamy!

Dalsze informacje o projekcie i jego przebiegu w naszej placówce dopiero po wakacjach! Nasze uczestniczki też muszą odpocząć i wybrać dziedzinę rękodzielniczą, z której będą pogłębiać wiedzę.

Projekt „Rękodzieło u nas żyje - dziadek plecie, babcia szyje!” jest dofinansowany ze środków MRPiPS w ramach Programu ASOS