Warsztaty z rzeźbienia ptaszków w drewnie 8.07.2019

| Opublikowane w: Biblioteka, Projekty realizowane, Strefa Seniora
Warsztaty z rzeźbienia ptaszków w drewnie 8.07.2019

Kolejne zajęcia z projektu „Rękodzieło u nas żyje..” odbyły się w Bibliotece 8 lipca. Tym razem uczestniczki rozpoczęły zabawę z rzeźbą w drewnie. Pierwszy poziom wtajemniczenia oznaczał wystruganie ptaszków. Panie poradziły sobie same, lecz przy niektórych elementach wymagana była pomoc instruktora, p. Zygmunta Kędzierskiego.

Jak można zauważyć na zdjęciach, bez ran się nie obyło. Na szczęście były to tylko małe skaleczenia.

Ciekawe w jaki sposób Panie pomalują swoje drewniane ptaszki...

Projekt „Rękodzieło u nas żyje - dziadek plecie, babcia szyje!” jest dofinansowany ze środków MRPiPS w ramach Programu ASOS