Warsztaty z malowania na szkle 17.06.2019

| Opublikowane w: Biblioteka, Projekty realizowane, Strefa Seniora
Warsztaty z malowania na szkle 17.06.2019

17 czerwca  odbyły się pierwsze zajęcia z malowania na szkle. Seniorki z projektu „Rękodzieło u nas żyje…” spotkały się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Charzykowach wraz z p. Zygmuntem Kędzierskim, instruktorem. Pierwszym zadaniem dla naszych uczestniczek było stworzenie projektu oraz jego lustrzanego odbicia.

Projekty dopracowane na pierwszych zajęciach czekają w Bibliotece. Uczestniczki oraz załoga Biblioteki, nie mogą się doczekać, aż projekty zostaną przeniesione na szkło!

Projekt „Rękodzieło u nas żyje - dziadek plecie, babcia szyje!” jest dofinansowany ze środków MRPiPS w ramach Programu ASOS.