Warsztaty plecionkarskie 03.06.2019

| Opublikowane w: Biblioteka, Projekty realizowane, Strefa Seniora
Warsztaty plecionkarskie 03.06.2019

Czerwiec w Gminnej Bibliotece Publicznej rozpoczęliśmy warsztatami z plecionkarstwa (3.06)! Były to drugie już zajęcia z tej dziedziny rękodzielniczej. Tym razem uczestniczki musiały się zmierzyć z jakże trudnym zadaniem zrobienia kuli z wikliny. Śmiechu i niepewności w trakcie wykonywania prac było co niemiara, lecz p. Bożena potrafiła zachęcić i zmotywować uczestniczki do dalszego plecenia. Wsparcie ze strony instruktora oraz atmosfera na zajęciach zaowocowały uśmiechami i radością z wykonanej pracy.

Tego dnia każda z uczestniczek wykonała własną kulę oraz została poinstruowana jak stworzyć kwiatek z wikliny. Mamy nadzieję, że nie jest to nasze ostatnie spotkanie z p. Bożeną! Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i cierpliwość!

Projekt „Rękodzieło u nas żyje - dziadek plecie, babcia szyje!” jest dofinansowany ze środków MRPiPS w ramach Programu ASOS.