Warsztaty plecionkarskie 27.05.2019

| Opublikowane w: Biblioteka, Projekty realizowane, Strefa Seniora
Warsztaty plecionkarskie 27.05.2019

Za nami drugie zajęcia przeprowadzone w ramach projektu  „Rękodzieło u nas żyje – dziadek plecie, babcia szyje!”. Tym razem uczestnicy zmierzyli się z plecionkarstwem. Pod czujnym okiem p. Bożeny Szwal-Gemba starali się wykonać jak najdokładniej koszyk/tackę na owoce czy kawę. Instruktorka wprowadziła także uczestników w tajniki tworzenia z wikliny.

Cieszymy się, że w naszej bibliotece udało się przeprowadzić te zajęcia. Pomimo ścisku, uczestnicy poradzili sobie doskonale z wyginaniem wikliny. Nie możemy się doczekać następnych zajęć.

Projekt „Rękodzieło u nas żyje - dziadek plecie, babcia szyje!” jest dofinansowany ze środków MRPiPS w ramach Programu ASOS.