Wyjazd do Opery NOVA w Bydgoszczy

| Opublikowane w: Lotyń, Projekty zakończone
Wyjazd do Opery NOVA w Bydgoszczy

W piątek 20 września 2019 odbył się wyjazd do Opery na sztukę "Straszny Dwór" Stanisława Moniuszki. W wyjeździe wzięli udział Pania ze Stowarzyszenia Kobiet Stokrotki z Lotynia „Straszny Dwór” - Stanisława Moniuszki, doskonale wpisało się w realizowany przez Gminny Ośrodek Kultury projekt pn.: „Różne oblicza romantyzmu – od teatru do patriotyzmu”, którego celem jest umożliwienie mieszkańcom gminy Chojnice udziału w wydarzeniach nawiązujących do polskiego teatru romantycznego o znaczeniu narodowym.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury