Spotkanie Przedświąteczne

| Opublikowane w: Biblioteka, Projekty realizowane, Strefa Seniora
Spotkanie Przedświąteczne

12 grudnia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Charzykowach odbyło się przedświąteczne spotkanie uczestników projektu "Rękodzieło u nas żyje. Dziadek plecie, babcia szyje!". Spotkanie miało charakter podsumowujący projekt w naszej placówce. Była to inicjatywa uczestniczek i Bibliotekarek. Nie zabrakło też podarunków. Rozmowa przebiegała w miłej atmosferze. W trakcie wieczoru ustalono, że Panie chętnie będa się spotykać w przyszłym roku w naszej Bibliotece.

Projekt „Rękodzieło u nas żyje - dziadek plecie, babcia szyje!” jest dofinansowany ze środków MRPiPS w ramach Programu ASOS