Kultura kaszubska medialnie i multimedialnie

Rozpoczęliśmy przygotowywanie dla Was oferty z zakresu rękodzieła kaszubskiego. Powstanie cykl  filmów instruktażowych z zakresu tworzenia haftu, plecionkarstwa i malowania na szkle. Pierwszy z instruktorów przedstawi Wam tradycje wikliniarskie.  Opowie o przygotowaniu wikliny i jak krok po kroku wykonać koszyk. A wszystko w ramach projektu Kultura kaszubska medialnie i multimedialnie.

„Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci”