Wręczono nagrody Wójta Gminy Chojnice

20 marca w Urzędzie Gminy w Chojnicach odbyła się uroczystość wręczenia dorocznych Nagród Wójta Gminy Chojnice w dziedzinie sportu oraz twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego. Wśród nagrodzonych najwięcej było żeglarzy z Chojnickiego Klubu Żeglarskiego. Charakterystyczne statuetki oraz nagrody finansowe otrzymali również przedstawiciele innych dyscyplin sportowych, między innym triathlonu, judo, kajakarstwa, piłki nożnej plażowej i brazylijskiego jiu-jitsu/MMA. Pięć nagród wręczono w dziedzinie twórczości artystycznej i upowszechniania kultury. Wręczali je: Wójt Gminy Chojnice Zbigniew Szczepański, jego zastępca Janusz Szczepański oraz przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Rady Gminy Chojnice Józef Kołak. Uroczystość prowadzili Justyna Rząska i Krzysztof Syngierski z Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach.

LAUREACI NAGRÓD

Piłka nożna

Rutkowski Ryszard

Bienert Marek