Mobilne Muzeum Rowerów

22 lipca dzieci i młodzież z naszej miejscowości w ramach wakacyjnych zajęć miała możliwość wyjazdu do Charzyków. Grupa wzięła udział w wydarzeniu pod hasłem "Wsiadaj i jedź zabytkiem". Opiekun Mobilnego Muzeum Rowerów opowiedział uczestnikom o znajdujących się na wystawie rowerach. Po krótkiej prelekcji chętni mogli skorzystać i pojeździć zabytkami po wytyczonym terenie. Dla najmłodszych był przygotowany kącik plastyczny, ponadto można było spróbować swoich sił w rzucie rowerową oponą, slalomie lub skorzystać z przejażdżki rikszą. Po przerwie na posiłek był czas na dodatkowe atrakcje takie jak: trampolina, dmuchańce, kule wodne czy gokarty. Zapraszamy do galerii!