Aktywni + " Malowanie na porcelanie"

Aktywni +

W okresie letnim seniorki z Krojant brały udział w różnych ciekawych zajęciach rękodzielniczych. Jednymi z nich było malowanie na porcelanie pod okiem pani Zofii Zielińskiej. Kobiety z Krojant tak upodobały sobie ten rodzaj prac manualnych, że jesienią zdecydowały się kontynuować naukę zdobienia porcelany. Trzy tygodnie z panią Zosią minęły bardzo szybko, a seniorki doszły do takiej wprawy, jakby robiły to od wielu lat. Teraz nasze prace wraz z pracami seniorek z innych świetlic można podziwiać na wystawie w Bramie Pomorza. Zachęcamy do wybrania się do galerii handlowej, żeby zobaczyć efekty pracy uczestniczek zajęć, ale też, dzięki nietuzinkowej oprawie wystawy, chociaż na chwilkę przenieść się w "dawne" czasy.