Bal przebierańców 2024 r.

Ostatnie dni w naszej świetlicy były bardzo aktywne. Wszystko za sprawą  Balu Przebierańców, który odbył się kilka dni temu. Początkowo wszyscy ustroiliśmy salę w kolorowe balony, wstążki, serpentyny i światełka, by za ich sprawą stworzyć prawdziwie balowy nastrój. Później to już my sami udekorowaliśmy salę balową naszymi strojami i pięknymi uśmiechami. Mikołaj w przebraniu policjanta wcielił się też w rolę naszego DJ-a  - to już za sprawą swojej wyobraźni i miłości do muzyki. Na parkiecie szaleli: Maksymilian przebrany za złodzieja z popularnego serialu Dom z papieru, Sandra, jako Pani Inspektor, Aleksander -  jako pirat, Kinga z diabelskimi rogami, Maja z kapeluszem czarownicy oraz Pani Instruktor - w roli Królowej. Poza tańcem były również śpiewy i konkursy z nagrodami. Zabawy w "krzesełka", "zegar", "limbo" czy taniec z balonami rozbawiły nas wszystkich. Królową parkietu została Kinga, zaś Królem parkietu Maksymilian. Czas zabawy trwa nadal, zapraszamy do nas na moc kolejnych atrakcji!