Warsztaty z seniorami cz II

W ramach projektu „Rękodzieło u nas żyje babcia plecie, dziadek szyje!” organizowanego  przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Chojnice Akolada i Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach dnia  06.06.2019 r. w Wiejskim  Domu Kultury w Swornegaciach odbyły się warsztaty wypieku chleba dla seniorów z gminy Chojnice z miejscowości: Kruszka, Krojanty, Kłodawa oraz Chojniczki.  Seniorzy mogli przypomnieć sobie jak smakuje chleb wypieczony w tradycyjnym piecu chlebowym opalanym drewnem. Moment wyjęcia bochenków z pieca sprawiło uczestnikom dużo radości.