Portretowe osobliwości

W Wiejskim Domu Kultury w Swornegaciach odbywają  się warsztaty plastyczne z zakresu malowania portretów dla młodzieży i warsztaty z regionalistą. Uczestnicy zajęć malują portrety ludzi, którzy znaczącą role odegrali w odzyskaniu  niepodległości. Warsztaty są elementem projektu LEKCJE SZTUKI I WOLNOŚCI. Końcowym zwieńczeniem projektu będzie wyeksponowanie wszystkich prac na wystawie w Wiejskim Domu Kultury w Silnie 11 listopada w Dzień Niepodległości.

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017 – 2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”