"Piechotą" na podium

| Opublikowane w: Swornegacie

15 maja w Ośrodku Kultury w Rytlu odbył się XVIII Powiatowy Przegląd Piosenki Patriotycznej. Konkurs zrealizowany został w sześciu kategoriach, uwzględniając wiek i liczbę uczestników. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele Wiejskiego Domu Kultury w Swornegaciach  "Michał i spółka". Podopieczni Marcina Stoltmann piosenką "Piechota" wyśpiewali pierwsze miejsce w kategorii "zespół 10-13 lat". Wokaliści z WDK zwycięstwo osiągnęli w składzie: Amelia Skonieczna, Dominika Borzyszkowska, Natalia Nenca, Amelia Stanisławska, Emilia Szyszka i Michał Moga.

Spośród naszych uczestników przeglądu, Michał i Amelia Stanisławska wystartowali również jako duet,  uzyskując wyróżnienie w tej kategorii.

Gratulujemy!