Eko miasteczko

3 lutego br. w Wiejskim Domu Kultury w Swornegaciach zostały zorganizowane zajęcia dla dzieci wraz z rodzicami pt. "Eko miasteczko". Dzięki kartonom, pudełeczkom i pojemniczkom dzieci mogły rozwinąć swoją wyobraźnię. Przedmioty nadające się do recyklingu posłużyły tego popołudnia do stworzenia "eko miasteczka". Uczestnicy posklejali i pomalowali kartony tworząc wzór miejskich ulic. Miasteczko posiada wieżowiec, kamienice, domy jednorodzinne, parking dwupoziomowy, bar... Na ulicach znajdują sie samochody, a znaki drogowe i pasy wskazują zasady ruchu drogowego. Proste rozwiązania pobudziły u naszych dzieci kreatywność, gwarantując dobrą zabawę. Zapraszamy na kolejne zajęcia w najbliższy piątek na godzinę 15:00, na których przygotowywać będziemy walentynkowe niespodzianki.