Dzień Babci i Dziadka

20 stycznia br. w Wiejskim Domu Kultury w Swornegaciach zorganizowana została Akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka. Już od samego rana w kuchni krzątały się panie, które na tę wyjąkową okazję przygotowywały pyszne pączki. O godzinie 15:00 do naszego domu kultury zawitali dziadkowie, dla których została przygotowana muzyczno - artystyczna akademia. Przy wierszykach oraz melodiach granych na gitarze, akordeonie, ukulele i pianinie goście miło spędzili ten dzień.
Wszystkim babciom i dziadkom  życzymy zdrowia, uśmiechu na twarzy oraz pociechy z wnuków.