Dekorujemy pierniki

W piątek Dom Kultury w Swornegaciach pachniał bardzo słodko, a to dlatego, że oprócz pierniczków zrobionych przez nasze seniorki, wyrabiany był także kolorowy lukier. Dzieci i młodzież, którzy przybyli, aby wziąć udział w warsztatach cukierniczych żwawo przystąpili do dekorowania - wśród fantazyjnych wzorów były samochody z choinką na dachu, renifery, domki, dzbanuszki czy kubeczki z bezą i laską cynamonu... Oryginalne wzory zyskały pastelowe kolorki i dodatkowy cukrowy aromat. Pachnące ciasteczka pojadą wprost na wystawę do centrum handlowego, gdzie będą zdobić choinkę. Warsztaty cukiernicze były ciekawym zajęciem dla młodych uczestników, co na pewno przełoży się na zdobienie pierniczków także w domu. Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy na kolejne świąteczne wydarzenia w naszym WDK!