Gminny Ośrodek Kultury piekł chleb !

24.05.2022 r. w Wiejskim Domu Kultury w Swornegaciach odbyło się zebranie pracownicze połączone ze spotkaniem integracyjnym pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach. Oprócz spraw służbowych, które przedstawiła Pani Dyrektor mieliśmy okazje wspólnie upiec chleb „Sworzyński”. Koledzy i koleżanki z innych placówek mieli możliwość uczestniczenia i zobaczenia jak wyglądają zajęcia, które są prowadzone w naszej placówce już 13 lat. Z pachnącym chlebem i uśmiechami na twarzach zakończyliśmy spotkanie.