Warsztaty z dziećmi i młodzieżą

W bibliotece  przeprowadzone zostały Warsztaty rękodzielnicze dla dzieci i młodziezy. Wydarzenie przeprowadzone w ramach projektu "Rękodzieło u nas żyje. Dziadek plecie, Babcia szyje!". Uczestnicy zajęć mieli za zadanie przekazanie wybranej umiejętności rękodzielniczej młodszym pokoleniom, dlatego we współpracy ze Szkołą Podstawową w Charzykowach zorganizowane zostały dwa spotkania.

Młodsze dzieci przygotowały w Bibliotece choinki ze sznurka, pod czujnym okiem naszych uczestniczek. Zaś starsze dzieci spotkały się z nami w Bibliotece Szkolnej i stworzyły wlasne bombki.

Wszystkie prace napewno pięknie przyozdobią domy uczestników w czasie Świąt.

Warsztaty te były jednocześnie zakończeniem projektu "Rękodzieło u nas żyje..." w naszej placówce. Wszystkim uczestnikom i osobom związanym z jego realizacją serdecznie dziękujemy! I zapraszamy do Biblioteki!

Projekt „Rękodzieło u nas żyje - dziadek plecie, babcia szyje!” jest dofinansowany ze środków MRPiPS w ramach Programu ASOS