Warsztaty z robienia ozdób 14.06.2019

| Opublikowane w: Biblioteka, Projekty realizowane, Strefa Seniora
Warsztaty z robienia ozdób 14.06.2019

14 czerwca seniorki z projektu „Rękodzieło u nas żyje…” spotkały się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Charzykowach na zajęciach z robienia ozdób. Pani Marzena Cysewska pokazała naszym uczestniczkom jak wykonać aniołka ze sznurka, odrobiny styropianu i tektury.

Dobrej zabawie i śmiechom nie było końca, lecz praca musiała zostać wykonana! I tak na koniec zajęć uśmiechnięte uczestniczki pozowały do zdjęcia.

Już nie możemy się doczekać, co p. Marzena przygotuje na następne zajęcia!

Projekt „Rękodzieło u nas żyje - dziadek plecie, babcia szyje!” jest dofinansowany ze środków MRPiPS w ramach Programu ASOS.