Przejdź do treści Przejdź do menu głównego Przejdź do submenu Przejdź do listy placówek

VI kolejka ligi halowej

| Opublikowane w: Sport
VI kolejka ligi halowej

W ubiegłą sobotę na charzykowskiej hali odbyła się VI kolejka Rekreacyjnej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Poniżej wyniki i tabele.

VI kolejka, 26.01.2019

Grupa A

Suma – Termowent Szarża Krojanty 4:9 (0:3)

S. Karasiński -2, P. Kniachnicki, A. Schmitd – M. Kerszk, P. Drewek, po 3, D. Szulc, K. Froelke, M. Niemczyk.

HMT Stal – Relaks Sleep Comfort 3:8 (1:4)

M. Lepper -2, Sz. Zygmański – A. Chrzonowski -5, R. Borowicki, J. Maciejczyk, R. Makienko.

Presto Stal Klawkowo – Termowent Szarża Krojanty 2:4 (2:0)

M. Kaźmierczak, D. Graf – M. Kerszk -2, P. Drewek, M. Frymark

Suma – Krzyś Bus 0:5 wo.

Zespół Sumy nie stawił się na mecz. Po trzech walkowerach zespół został zdyskwalifikowany, a wyniki z udziałem tej drużyny anulowane.

Pauza: Czarni Ostrowite

M

D

M

P

B

1

Termowent Szarża Krojanty

5

15

37-12

2

Presto Stal Klawkowo

4

6

17-11

3

Czarni Ostrowite

4

6

17-19

4

Relaks Sleep Comfort

4

6

20-23

5

Krzyś Bus

4

6

12-23

6

HMT Stal

4

0

8-23

 

Najlepsi strzelcy:

13 bramek – Artur Chrzonowski (Relaks)

8 bramek – Patryk Drewek (Termowent Szarża)

7 bramek – Mateusz Kerszk, Tomasz Pestka (Termowent Szarża)

Grupa B

Red Devils U-20 – Ginter 1:8 (1:4)

K. Radzio – M. Remiaszka -5, M. Gwizdała -2, P. Jasnoch.

Agra Nowe Ostrowite – Mostostal 5:0 wo.

Zespół Mostostalu nie stawił się na zawody.

Chojnicki Rejon – Brandbud 1:1 (1:0)

Ł. Piekut – M. Wyszomirski

Pauza: Agro Ursus

M

D

M

P

B

1

Ginter

5

13

32-11

2

Brandbud

6

10

22-12

3

Agra Nowe Ostrowite

5

10

20-11

4

Agro Ursus

5

9

19-22

5

Chojnicki Rejon

5

6

10-10

6

Mostostal

5

2

12-25

7

Red Devils U-20

5

0

7-31

 

Najlepsi strzelcy:

11 bramek – Mikołaj Gwizdała (Ginter)

10 bramek -  Damian Trzebiński (Agro Ursus), Mateusz Remiszka (Ginter)

Następne mecze:

Sobota,  02.02.2019

Krzyś Bus – Presto Stal Klawkowo (godz.15.00), Agra Nowe Ostrowite – Ginter (15.40), Agro Ursus – Red Devils U-20 (16.20).

Drużyny Sumy i Mostostalu zostały wycofane z rozgrywek.

Pauza: Termowent Szarża, Brandbud.

Do góry

Strona używa plików cookies!
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Rozumiem