Grali o puchar Tura

| Opublikowane w: Sport
Grali o puchar Tura

W ubiegłą  sobotę na charzykowskiej hali odbył się turniej piłki nożnej halowej Tur Cup.  Na parkiet wyszły dzieci z roczników 2007-2008. W zawodach wzięło udział 7 drużyn z powiatu chojnickiego, które podczas zawodów rywalizowały systemem każdy z każdym.  Najlepiej zaprezentowali się młodzi adepci futbolu Salosu Brusy, drugie miejsce zajęła drużyna Jantara Pawłowo, a trzecie zespół Charzykowianki Charzykowy. Najlepszym strzelcem turnieju został Oliwer Singer (Brusy), natomiast najlepszym zawodnikiem uznano Filipa Wiligałę (Charzykowianka). Wśród bramkarzy najlepszy był Kacper Dymerski (Jantar). Organizatorem zawodów był Gminny Ośrodek Kultury w Chojnicach. W styczniu odbędą się kolejne turnieje z cyklu Tur Cup.