Przejdź do treści Przejdź do menu głównego Przejdź do submenu Przejdź do listy placówek

Rozpoczęli z wysokiego C

| Opublikowane w: Sport

Za nami pierwsza kolejka Rekreacyjnej Ligi Piłki Nożnej Halowej Gminy Chojnice. Z wysokiego C rozgrywki rozpoczęła drużyna Termowentu Szarży Krojanty, która pokonała zespół Krzyś Bus 14:3. Zespół Termowentu od pierwszych sekund meczu narzucił swój styl gry osiągając zdecydowaną przewagę. Znakomitymi trafieniami popisali się Patryk Drewek, Mateusz Kierszk , Jakub Prondziński i Tomasz Pestka. Do przerwy było 8:1. Po przerwie Termowent dorzucił jeszcze 6 bramek. Podobnie przebiegał mecz Agry Nowe Ostrowite z Agro Ursusem. Ostatecznie Agra wygrała 8:1. Oba zwycięskie zespoły zostały liderami w swoich grupach. Blisko sprawienia niespodzianki był zespół Chojnickiego Rejonu, który choć prowadził z drużyną Gintera 2:1, ostatecznie zremisował 2:2. Poniżej komplet wyników i tabele.

I kolejka

Sobota, 01.12.2018

Grupa A

Suma – Czarni Ostrowite 4:2 (3:1)

Bramki: A. Zalewski -2, P. Kniachnicki, J. Litkowski – D. Król -2

Presto Stal Klawkowo – Relaks Sleep Comfort 7:2 (2:1)

Bramki: B. Ciesliński, D. Graf, D. Wiligała, Sz. Karasiński, W. Schachta, D. Karasiński (sam.)

– R. Mokhienko, A. Chrzonowski

Termowent Szarża Krojanty – Krzyś Bus 14:3 (8:1)

Bramki: P. Drewek, T. Pestka, J. Prondziński po 3, M. Kierszk, M. Modrzejewski po 2, M. Nyks